Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá

Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá

Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá od naší známé značky OBSESSIVE , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá k sehnání zrovna v akci za 1229 Kč

1229 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá. Satinia župánek šedý
Nemusíte být zlatou rybkou, aby jste splnila přání svého muže. Šedá je stejně dobrá jako zlatá, takže už nemusíte déle čekat, oblečte si Satinia župánek a zeptejte se svého rybáře, o čem sní. Žhavé noci? Rozpustilé scény? Zní to skvěle, nemyslíte?
Satinia župánek - tady je:
• vyrobeno ze zajímavého, šedého saténu
• na zavázání širokým, saténovým páskem – dobře sedí a snadné na svléknutí!
• 3/4 rukávy
• rukávy zdobené dekorací
• odpovídající tanga zahrnuty
• měkká, lesklá tkanina (95% polyester, 5% elastan)

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Satinia robe grey - Obsessive XXL Šedá
Výrobce:
SKU:
1210002786638

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz