Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá

Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá

Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá od výrobce s mnohaletou tradicí OBSESSIVE lze pořídit u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá - nyní zakoupíte od 1449 Kč

1449 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá. Satinia župánek černý
Máte černý pás, ale to neznamená, že se budete prát. Ach ne! Máte mírumilovné záměry. Přenesete nejen klid, ale také lásku, požitek a potěšení. Černý pás ve společnosti černého, saténového župánku s tangy je atributem obsedantní pacifistky.
Black Satinia župánek ve službách lásky a požitku:
• vyrobena z lesklého materiálu v krásné, temně černé barvě
• na zavázání širokým saténovým páskem
• 3/4 rukávy
• rukávy jsou zdobené
• odpovídající tanga zahrnuty
• měkká a jemná tkanina (95% polyester, 5% elastan)

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Satinia robe black - Obsessive XXL Černá
Výrobce:
SKU:
1210002786829

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz