Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá

Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá

Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá od kvalitního výrobce OBSESSIVE je k získání právě teď u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá výhodně za super cenu 1365 Kč

1365 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá.

Piccorosa župánek a tanga

Už znáte scénář pro dnešní večer? Bude to velmi smyslné. S tímto elegantním župánkem, bude vaše tělo zabaleno.... než se Váš muž rozhodne prozkoumat, co se pod ním schovává. Buďte záhadně svůdná a inspirujte se svými smysly! Další část je otevřena pouze pro fantazii vás obou...
Piccorosa župan v celé své kráse:
- elegantní, průhledný, černý župánek s drobnými růžovými motivy
- delikátní, vzdušná síťovina - éterický vzhled
- 3/4 rukávy rozšířené na konci a zakončené bohatou krajkou, zdobené růžemi!
- na zavazování černým, saténovým páskem
- sexy, síťovinová tanga zahrnuta
- jemná tkanina (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Obsessive Piccorosa robe L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
5901688210864

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz