Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá

Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá

Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá od skvělé značky OBSESSIVE je momentálně ve výhodné akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá aktuálně za 945 Kč

945 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá.

Alluria peignoir
Smyslný outfit pro svůdnou ženu, jako jste vy? Stačí se podívat na tento! Alluria peignoir má všechny detaily, které se k Vám dokonale hodí. Úžasně jemný design bude krásně pokrývat Vaše tělo. Vše, co musíte udělat, je - obléci se a spustit fantazii na plno. Připravena?
Podívejme se na ni blíže:
- elegantní peignoir v sexy, vzdušném designu
- přední díl a krátké rukávy jsou vyrobeny z krásné, květinové krajky
- průsvitný materiál přes boky a na zadní části košilky
- peignoir se zavazuji lesklou saténovou stuhou - přesně tak, jak se vám líbí (Did2Fit)!
- vyzývavá, krajková tanga zahrnuty
- jemný, elastický materiál (94% polyamid, 6% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Obsessive Alluria peignoir černá L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
5901688212882

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz