Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá

Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá

Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá od skvělého výrobce OBSESSIVE . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá - produkt momentálně prodáváme za 1145 Kč

1145 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá.

854-PEI-1

Tady je přesně to, co chcete! Tak na co čekáte? Průhledná síťovina, koketní krajka a frivolní, saténový pás - je to fantastická kombinace a ... to prostě musíte mít! Vsadím se, že tato okouzlující peignoir bude vypadat ohromně na vašem těle. Udělejte to hned- splňte si svůj sen!

Přijeďte blíže, abyste viděli více:

- elegantní peignoir, která skutečně vyzdvihne vaše sexy křivky

- úžasná kombinace průhledné síťoviny a smyslné krajky

- jemné, krátké rukávy

- peignoir na zavazování saténovým páskem - perfektní tvar postavy (Did2Fit) a zdůrazněný pas!

- produkt obsahuje peignoir a tanga

- pěkné, jemné a elastické látky (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Obsessive 854 - PEI L/XL Černá
Výrobce:
SKU:
5901688218228

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz