Župan Lovan - Anais S Bílá

Župan Lovan - Anais S Bílá

Župan Lovan - Anais S Bílá od skvělé a známé značky Anais je pro vás pro vás právě dnes v akci. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Župan Lovan - Anais S Bílá levně za cenu 529 Kč

529 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Lovan - Anais S Bílá. Elegantní župánek princesového střihu, živůtek je ušitý z květinové krajky. Župánek je na zavazování saténovou mašlí, stejnou mašlí je lemován krátký rukávek a hluboký výstřih. Délka pod zadeček. Součástí jsou tanga.
Materiál: 80% polyamid, 20% elastan

Další vlastnosti: Velikost S. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Lovan - Anais S Bílá
Výrobce:
SKU:
1210002788007

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz