Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová

Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová

Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová od našeho výrobce Livia Corsetti je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová stojí ted u nás 669 Kč

669 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová.  
Bavlněný dámský župan Sorana LivCo s dlouhými rukávy z příjemného materiálu, který se skvěle přizpůsobí Vašemu tělu, je ozdobený výšivkami růží. Župan neobsahuje kalhoty. K županu je možno dokoupit pyžamo KAME LivCo, který je vyroben ze stejného materiálu ve stejné barvě. Materiálové složení: 95% bavlna, 5% spandex. Barva: růžová. Velikost: S, M, L, XL.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan LivCo Corsetti Sorana L Růžová
SKU:
1210002224093

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz