Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová

Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová

Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová od výrobce s dobrým jménem Livia Corsetti je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová ve slevě pouze nyní za 649 Kč

649 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová. Luxusní dámský župan Lavinia LivCo nad kolena, se zavazováním v oblasti dekoltu. Rukávy jsou zakončené luxusní krajkou, stejně jako rozparky na bocích.
94% Viskóza + 6% Elastan

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Krémová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan LivCo Corsetti Lavinia L Krémová
SKU:
1210002236799

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz