Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL

Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL

Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL od dodavatele se skvělou pověstí Anais lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL - produkt momentálně prodáváme za 1365 Kč

1365 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL.  Tento nadčasový a výjimečně smyslný návrh značky Anais Apparel představuje skvělou nabídku určenou milovnicím efektivních, a zároveň univerzálních kusů spodního prádélka ve verzi plus size. Svůdný župánek ISLLA, to je perfektní nápad na chytré zakrytí případných nedostatků postavy a zajímavé oživení Tvého erotického dessous. Stylový župánek s krajkovaným lemováním byl zhotoven z jemného a hebkého materiálu klasické černé barvy, který se krásně přizpůsobí ženské postavě. Volný střih, pohodlné šněrování vepředu, tříčtvrteční rukávky a obálkový výstřih zajišťují svobodu pohybu, libovolnou modifikaci způsobu nošení a svůdné zvýraznění prsou. Subtilní průhledné části zaručují ukázkové zdůraznění největších předností ženského těla.
Velikost: XL/XXL, 3XL/4XL a 5XL/6XL
Materiál: 80% polyamid, 20% elastan
 

Další vlastnosti: Barva Černá. Velikost 5XL/6XL. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Gorgeous+ Islla - Anais Černá 5XL/6XL
Výrobce:
SKU:
1210002534444

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz