Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá

Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá

Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá od kvalitní značky Livia Corsetti je právě teď u nás za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá výhodně za cenu 529 Kč

529 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá. Lehoučký župánek Daralis LivCo je z jemného a pružného tylu (průsvitný) s puntíkatým vzorem, rukávek je zdobený krajkou, délka pod zadeček. Tanga nejsou součástí balení.
Baleno v dárkové krabičce
Materiál: 90% Polyamid + 10% Elastan

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan Daralis Dressing Gown - LivCo Corsetti L/XL Bílá
SKU:
1210002787437

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz