Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá

Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá

Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá od kvalitní společnosti OBSESSIVE je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá výhodně za super cenu 1309 Kč

1309 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá. 825-PEI-6
Vy, elegantní modrá, sexy krajka a saténová mašlička - tato kombinace bude nádhernou podívanou pro vašeho partnera! Oblečte si krásný peignoir a nechte ho rozvázat váš pásek. Je to jen začátek, takže ... máte spoustu sexy času společně!
Perfektní, přesně pro vás. Stačí se podívat:
- smyslné peignoir vyrobené z jemného, tmavě modrého materiálu
- vzdušné průhledné rukávy
- okraje zdobené krásnou černou krajkou
- Peignoir na zavazování měkkým pásem - snadno se rozvazuje
- lákavě odkrytá záda ozdobená saténovou mašličkou
- pěkný, elastický materiál (85% polyamid, 15% elastan)

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Župan 825-PEI peignoir - Obsessive L/XL Modrá
Výrobce:
SKU:
1210003142808

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz