Zender Bavlněná osuška Pois bílá

Zender Bavlněná osuška Pois bílá, 70 x 140 cm, sada 3 ks

Zender Bavlněná osuška Pois bílá, 70 x 140 cm, sada 3 ks od naší známé značky 4Home je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Zender Bavlněná osuška Pois bílá, 70 x 140 cm, sada 3 ks právě nyní za bezkonkurenční cenu 879 Kč

879 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zender Bavlněná osuška Pois bílá, 70 x 140 cm, sada 3 ks. Osuška v klasické bílé s elegantním proužkem z vysoce kvalitního froté pro použití v hotelových provozech skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Příjemná bavlna hýčká pokožku. Froté osuška je dvojitě obšitá, měkká a vysoce absorpční. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Zender Bavlněná osuška Pois bílá, 70 x 140 cm, sada 3 ks
Výrobce:
SKU:
5903575000060

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz