Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá

Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá

Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá od značky s dlouholetou historií Livia Corsetti - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá nyní za 529 Kč

529 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá. Vzdušný župan z čirého tylu. Okraje jsou zakončeny saténovým lemováním, velice elegantní. Rukávy širší na zápěstí jsou zajímavým zakončením celku.
Materiál: 90% polyamid, 10% elastan

Další vlastnosti: Velikost L/XL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Vzdušný župan Monelita black - LivCo Corsetti L/XL Černá
SKU:
1210003744255

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz