Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá

Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá

Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá od známé společnosti OBSESSIVE lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá právě nyní za 1439 Kč

1439 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá. Lashy župánek
Znáte ten pocit, když vám oblečení dodává sebevědomí? Takhle je to s Lashy župánkem ... působivá hloubka černé barvy, neobvyklý krajkový materiál a krásný rozparek. Budete se v něm cítit jako královna. A jak dobře víme, královna dostane vždy to, co chce ... Takže o co dnes večer žádáte?
Odhalujeme více:
- výstřih do V - vylepšení poprsí
- měkká krajka - dodává kouzlo a vypadá skvěle
- stuha v pase - lze uvázat nebo použít jako dekoraci
- délka až k zemi – zeštíhlující efekt
- krásná látka na dotek (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Výjimečný župan Lashy peignoir - Obsessive S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210003938913

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz