Trade Concept Ručník Rio béžová

Trade Concept Ručník Rio béžová, 50 x 100 cm

Trade Concept Ručník Rio béžová, 50 x 100 cm od spolehlivé značky 4Home je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Trade Concept Ručník Rio béžová, 50 x 100 cm v současnosti za 119 Kč

119 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Trade Concept Ručník Rio béžová, 50 x 100 cm. Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.  Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva béžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Trade Concept Ručník Rio béžová, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8595556451717

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz