Trade Concept Osuška Rio zelená

Trade Concept Osuška Rio zelená, 70 x 140 cm

Trade Concept Osuška Rio zelená, 70 x 140 cm od značky 4Home je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Trade Concept Osuška Rio zelená, 70 x 140 cm - nyní pořídíte za super cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Trade Concept Osuška Rio zelená, 70 x 140 cm. Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška v zajímavém dezénu se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.  Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva zelená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Trade Concept Osuška Rio zelená, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8595556451847

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz