Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá

Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá, 70 x 140 cm

Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá, 70 x 140 cm od společnosti se zárukou kvality 4Home , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá, 70 x 140 cm právě teď za cenu 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá, 70 x 140 cm. Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška v zajímavém dezénu se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.  Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Trade Concept Osuška Rio tmavě šedá, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8595556451786

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz