Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá

Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá, 70 x 140 cm

Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá, 70 x 140 cm od dodavatele s dlouholetou historií 4Home lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá, 70 x 140 cm ve skvělé akci za 249 Kč

249 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá, 70 x 140 cm. Osuška, která zaručeně nesmí chybět ve vaší povinné výbavě kdekoli u vody. Dopřejte sobě i celé rodině příjemné chvilky strávené relaxací u vody, na pikniku nebo na zahradě. Osušku můžete využít i doma.Navíc vás jistě potěší také neokoukaným dezénem.

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Trade Concept Osuška Navy Námořník modrá, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8595556446577

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz