Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN

Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN, 50 x 100 cm

Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN, 50 x 100 cm od kvalitního výrobce 4Home . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN, 50 x 100 cm levně za cenu 319 Kč

319 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN, 50 x 100 cm. Originální ručník Towee si zaručeně zamilujete a nebudete chtít jiný. Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN z mikrovlákna Vám zpříjemní každý den, i když nebudete zrovna na pláži. Nově s elastickým poutkem pro jednodušší používání. Ručník je neuvěřitelně skladný a lehký a má výborné savé vlastnosti, takže se stane nepostradatelnou součástí každodenních aktivit. Využít jej můžete třeba ve fitku, při sportu nebo při cestování. Díky antibakteriálním vlastnostem se ručník stane skvělým parťákem a v tašce do fitka jen tak nezasmrádne.

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Towee Rychleschnoucí ručník YES YOU CAN, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
652118874648

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz