Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW

Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW, 70 x 140 cm

Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW, 70 x 140 cm od této spolehlivé značky 4Home je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW, 70 x 140 cm - produkt momentálně prodáváme za 629 Kč

629 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW, 70 x 140 cm. Tyto osušky i jejich originální motiv si zaručeně zamilujete. Nová Towee kolekce je inspirována především cestovatelskými sny a přírodou.Rychleschnoucí osuška Towee Sailor z mikrovlákna vás zanese do té největší pohody, i přesto, že zrovna nejste na pláži. Navíc je neuvěřitelně skladná a lehká a má výborné savé vlastnosti, takže se stane nepostradatelnou součástí každodenních aktivit. Využít ji můžete třeba ve fitku, při sportu nebo při cestování. Díky antibakteriálním vlastnostem se osuška stane skvělým parťákem a v tašce do fitka jen tak nezesmrádne.

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Towee Rychleschnoucí osuška SAILOR NEW, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
657040630263

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz