Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS

Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS, 80 x 160 cm

Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS, 80 x 160 cm od spolehlivé značky 4Home lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS, 80 x 160 cm - nyní pořídíte za super cenu 699 Kč

699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS, 80 x 160 cm. Chceme to všichni! Less mondays, more summer. Prodloužených víkendů není nikdy dost, tak si ho udělejte třeba tento týden. Nově s elastickým poutkem pro jednodušší používání. Osuška je neuvěřitelně skladná a lehká a má výborné savé vlastnosti, takže se stane nepostradatelnou součástí každodenních aktivit. Využít ji můžete třeba ve fitku, při sportu nebo při cestování. Díky antibakteriálním vlastnostem se osuška stane skvělým parťákem a v tašce do fitka jen tak nezasmrádne.

Další vlastnosti: Barva růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Towee Rychleschnoucí osuška ANANAS, 80 x 160 cm
Výrobce:
SKU:
652118874334

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz