Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá

Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá

Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá od známého výrobce Livia Corsetti je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá ve výhodné ceně 639 Kč

639 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá. Svůdný župan Dina
Svůdný něžný župan je lemovaný jemnou krajkou, rukávy jsou zdobeny kontrastní výšivkou. Zavazování je na saténovou stužku.
Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Svůdný župan Dina - LivCo Corsetti S/M Černá
SKU:
1210003250305

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz