Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá

Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá

Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá od značky s dobrým jménem OBSESSIVE je u nás k dostání za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá , produkt nakoupíte ted u nás za 1359 Kč

1359 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá. 846-PEI-1
Co je lepší než černá káva? Vyzkoušejte tento černý peignoir! Budete se cítit fantasticky takže ... prožijte tento den velice příjemným způsobem. Spolu se svým partnerem! Připraveni? Nechte ho rozvázat pásek a hříšná zábava může začít!
Podrobnosti? Tady jsou:
• svůdný, černý peignoir - stimuluje představivost!
• krásná, hladká a jemně lesklá látka
• krajkové, průzračné ozdoby s květinovým motivem - smyslný a velmi ženský vzhled zaručen!
• peignoir na zavázání pružným páskem - perfektně tvarovaný a zdůrazněný pas
• produkt obsahuje peignoir a tanga
• pěkné, na dotyk jemné a elastické materiály (95% polyamid, 5% elastan)

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Svůdný župan 846 - PEI - Obsessive XXL Černá
Výrobce:
SKU:
1210003326321

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz