Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená

Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená

Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená od skvělé a známé značky OBSESSIVE je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená - cena 1569 Kč

1569 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená. Sensuelia zelený peignoir/ župánek
Jaký je nejlepší způsob, jak zahřát atmosféru večer nebo… ráno? Smyslný župánek v neobvyklé barvě! Hluboká, smaragdově zelená nejen přitahuje pozornost, ale také povzbuzuje k hrátkám pro dva. Černý krajkový lem dodává eleganci a ženskost a saténový pásek zdůrazňuje ženské tvary. Budete v pokušení?
Dokonalé podrobnosti o tomto produktu:
- elegantní župánek v jedinečné barvě
- saténový materiál SilkyTouch s ozdobným lemováním - záruka krásného vzhledu!
- krajkové rukávy - dodávají jemnost
- saténový pásek - zvýrazněný pas plus možnost přizpůsobení tvarům a velikostem
- materiál příjemný na dotek s okouzlujícím leskem (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Zelená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Smyslný župan Sensuelia peignoir green - Obsessive S/M Zelená
Výrobce:
SKU:
1210003983982

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz