Sexy župan Velo - Anais S/M Černá

Sexy župan Velo - Anais S/M Černá

Sexy župan Velo - Anais S/M Černá od výrobce s dlouholetou historií Anais je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Sexy župan Velo - Anais S/M Černá , zboží pořídíte ted u nás za 889 Kč

889 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sexy župan Velo - Anais S/M Černá. Černý, romantický župánek
- ušitý z měkkého tylu
- krátké rukávy typu kimono
- vpředu zapínání na háček
- smyslný výstřih na zádech
Materiálové složení: 80% polyamid, 20% elastan

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Sexy župan Velo - Anais S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210004082936

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz