Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá

Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá

Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá od kvalitní značky OBSESSIVE lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá - zboží máme ted u nás za 1469 Kč

1469 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá. Lucita peignoir
Budete vypadat sexy, sexy a uličnicky! Posláním našeho nového župánku je, abyste se cítily krásně a aby se do vás šíleně zamiloval. Vaše ženská smyslnost bude ještě více zdůrazněna! Toužíte po snídani v podobě rozkoše?
Detailní popis:
- sexy peignoir vyrobený z úžasného materiálu
- krajkový obojek - pikantní, ženský styl
- krajkový opasek s elegantní stužkou - pas je pěkně zdůrazněn
- perfektní, univerzální délka
- lákavá, krajková ozdoba na ramenou a rukávech
- sada obsahuje peignoir, opasek a choker
- tanga nejsou součástí balení
- příjemná tkanina s vynikající pružností (90% polyamid, 10% elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Sexy župan Lucita peignoir - Obsessive S/M Černá
Výrobce:
SKU:
1210004019987

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz