Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá

Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá

Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá od společnosti s dlouholetou tradicí OBSESSIVE je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá výhodně za skvělou cenu 1339 Kč

1339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá. Prima Neve Peignoir
Co si myslíš o vhodném překvapení? Stuha místo pásku plus jemný saténový materiál se podle dokonalého vzorce rovná... nezapomenutelné dny a noci! Nechte se zlákat krajkovými rukávy a jednoduchým stylem županu Prima Neve! Zavřete oči a představte si, jaká bude reakce vašeho milovaného, & #8203 & #8203 když se před ním tomto kousku objevíte.
Více podrobností zde:
- krásný satén v krémově bílé barvě
- krajkové rukávy a spodní lem - elegance na prvním místě
- saténový pásek
- příjemná a velmi hladká tkanina (95% Polyester, 5% Elastan)

Další vlastnosti: Velikost S/M. Barva Bílá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Saténový župan Prima Neve peignoir - Obsessive S/M Bílá
Výrobce:
SKU:
1210004033051

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz