Pyžamový set Aria Eldar - ELDSZA/šedá / XL ELD5G001

Pyžamový set Aria Eldar - ELDSZA/šedá / XL ELD5G001

Pyžamový set Aria Eldar - ELDSZA/šedá / XL ELD5G001 od známého výrobce Eldar - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Pyžamový set Aria Eldar - ELDSZA/šedá / XL ELD5G001 výhodně ted u nás za 899 Kč

899 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dvoudílný pyžamový set Aria se skladá ze šortek a tílka. Jemná viskózová látka v šedé melanž barvě je doplněná vkusnou květinovou krajkou. Prádlo je jemné na dotek a velice komfortní. Celý set působí něžně a romanticky, přičemž vhodně zvolená barevná kombinace dodává lehce sportovní šmrnc.Nechte svou pokožku hýčkat dobře zvoleným nočním prádlem z viskózy, která je tak prodyšná a lehounká!

Název:
Pyžamový set Aria Eldar - ELDSZA/šedá / XL ELD5G001
Výrobce:
SKU:
5901490144708

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz