Profod Plážová osuška Candy Stripes

Profod Plážová osuška Candy Stripes, 85 x 165 cm

Profod Plážová osuška Candy Stripes, 85 x 165 cm od značky 4Home - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Profod Plážová osuška Candy Stripes, 85 x 165 cm v akci za 399 Kč

399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Profod Plážová osuška Candy Stripes, 85 x 165 cm. K dokonalému užití letních dnů patří velká plážová osuška, kterou si okamžitě zamilujete pro její příjemný a velmi savý materiál. Rozhodně vás také potěší její vysoká gramáž, která se postará o maximální pohodlí. Osušku můžete využít doma, u moře, na koupališti i u rybníka. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Froté osuška s veselými, barevnými proužky je měkká a vysoce absorpční. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Další vlastnosti: Barva mix barev. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Profod Plážová osuška Candy Stripes, 85 x 165 cm
Výrobce:
SKU:
8594157755170

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz