Profod Osuška Jerry tmavě modrá

Profod Osuška Jerry tmavě modrá, 65 x 130 cm

Profod Osuška Jerry tmavě modrá, 65 x 130 cm od výrobce s mnohaletou tradicí 4Home je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Profod Osuška Jerry tmavě modrá, 65 x 130 cm ve výhodné ceně 149 Kč

149 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Profod Osuška Jerry tmavě modrá, 65 x 130 cm. Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška v dezénu káro, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.Velikost: 65 x 130 cm

Další vlastnosti: Velikost 65 x 130 cm. Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Profod Osuška Jerry tmavě modrá, 65 x 130 cm
Výrobce:
SKU:
8594157755149

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz