Profod Osuška Classic krémová

Profod Osuška Classic krémová

Profod Osuška Classic krémová od tohoto skvělého výrobce 4Home . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Profod Osuška Classic krémová stojí u nás 159 Kč

159 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Profod Osuška Classic krémová. Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška se třemi proužky, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva béžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Profod Osuška Classic krémová
Výrobce:
SKU:
8594157754548

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz