Profod Dětský ručník Cat yellow

Profod Dětský ručník Cat yellow, 30 x 50 cm

Profod Dětský ručník Cat yellow, 30 x 50 cm od skvělého výrobce 4Home . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Profod Dětský ručník Cat yellow, 30 x 50 cm právě nyní za 79 Kč

79 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Profod Dětský ručník Cat yellow, 30 x 50 cm. Dětský froté ručník s motivem kočičky ve žluté barvě s ozdobnou bordurou je vyroben z velmi příjemného materiálu ze 100% přírodní bavlny. Praktický malý dětský ručníček s poutkem na pověšení budete potřebovat nejen doma po umytí rukou a čištění zoubků, vyžadují jej i ve školách a školkách. Při cestování nezabere téměř žádné místo. S oblíbeným ručníkem si dítě lépe zvyká na běžnou denní hygienu. Navíc má certifikát kvality Öko-Tex Standard 100, který zaručí rozměrovou a barevnou stálost a to, že je výrobek vhodný i pro ty nejmenší.

Další vlastnosti: Barva žlutá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Profod Dětský ručník Cat yellow, 30 x 50 cm
Výrobce:
SKU:
8594157757174

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz