Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá

Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá

Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá od spolehlivého výrobce L&L je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá v současnosti za 1036 Kč

1036 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá.

Hřejivý pánský župan značky L&L. Luxusní pánský župan bez kapuce. Župan má po stranách dvě kapsy a má délku ke kolenům.

Materiálové složení: 100% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Sv. šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánský župan L&L 2116 L Sv. šedá
Výrobce:
SKU:
5903672814898

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz