Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá

Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá

Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá od tohoto předního výrobce Fantasy , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá výhodně za skvělou cenu 1373 Kč

1373 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá.

Chladnější večery jsou tady. Zima klepe neúprosně na dveře a jako večerní domácí oděv se vám, nebo vaší polovičce může hodit pánský límcový župan Fantasy ve světle hnědé barvě. Župan je jemný, savý a v přední straně má dvě kapsy. Límec je ozdoben saténovou stužkou. Župan je české výroby a koupí tohoto výrobku podpoříte produkci českého oděvního průmyslu.

Materiálové složení: 100% PE

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Sv. hnědá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánský župan Fantasy Erik XXL Sv. hnědá
Výrobce:
SKU:
8590858031810

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz