Pánský župan Fantasy Erik L Šedá

Pánský župan Fantasy Erik L Šedá

Pánský župan Fantasy Erik L Šedá od této skvělé značky Fantasy , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně online. Pánský župan Fantasy Erik L Šedá výhodně za skvělou cenu 1373 Kč

1373 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánský župan Fantasy Erik L Šedá.

Chladnější večery jsou tady. Zima klepe neúprosně na dveře a jako večerní domácí oděv se vám, nebo vaší polovičce může hodit pánský límcový župan Fantasy ve světle šedé barvě. Župan je jemný, savý a v přední straně má dvě kapsy. Límec je ozdoben saténovou stužkou. Župan je české výroby a koupí tohoto výrobku podpoříte produkci českého oděvního průmyslu.

Materiálové složení: 100% PE

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánský župan Fantasy Erik L Šedá
Výrobce:
SKU:
8590858031735

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz