Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá

Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá

Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá od dodavatele se skvělou pověstí Calvin Klein lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá ve slevě pouze nyní za 748 Kč

748 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá.

Dopřejte si sportovní vzhled s pánskými tepláky Calvin Klein! Dlouhé pohodné tepláky mají v pase širokou měkkou gumu s vytkávanými nápisy Calvin Klein po celém obvodu a široké úplety na nohavicích. Tepláky můžete využít na sport nebo jako součást domácího oblečení - protože díky složení jsou zárukou komfortu a prodyšnosti. Tyto tepláky se perfektně doplňují s mikinou NM1725.

Materiálové složení: 91% bavlna, 9% poyester.

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Šedá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské tepláky Calvin Klein NM1726 M Šedá
Výrobce:
SKU:
8719851797305

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz