PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá

PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá

PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá od skvělé a známé značky Calvin Klein . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá - nyní pořídíte za super cenu 1129 Kč

1129 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá.

Větší pohodlí si snad už ani nedovedete představit, než takové, jaké nabízí pánské teplákové kraťasy Calvin Klein. Dovolí vám se při jejich nošení 100% uvolnit a užít si komfort, který nabízí. Využít je můžete buď ke každodennímu nošení po městě a to třeba do obchodu nebo na procházku, ale také jako domácí oděv. Kraťasy tvoří velice kvalitní bavlna. Kraťasy mají boční kapsy a na levé nohavici nápis CALVIN KLEIN v bílém pruhu. Pas lze dotáhnout šňůrkou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
PÁNSKÉ TEPLÁKOVÉ KRAŤASY Calvin Klein KM0KM00611 L Černá
Výrobce:
SKU:
8719853659588

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz