Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená

Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená

Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená od kvalitní společnosti JOHN FRANK - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená - nyní můžete mít za 941 Kč

941 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená.

Pánské teplákové šortky John Frank. Šortky jsou volného střihu, v pase mají gumičku a šňůrku na utažení. Po stranách kapsy , stejně jako v zadní části. .

Materiálové složení: 83% balvna, 17% polyamid

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Zelená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské šortky John Frank JFSHID09 M Zelená
Výrobce:
SKU:
8682619018113

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz