Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá

Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá

Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá od našeho výrobce JOHN FRANK je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá právě nyní za skvělou cenu 941 Kč

941 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá.

Pánské teplákové šortky John Frank. Šortky jsou volného střihu, v pase mají gumičku a šňůrku na utažení. Po stranách kapsy , stejně jako v zadní části. .

Materiálové složení: 83% balvna, 17% polyamid

Další vlastnosti: Velikost S. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské šortky John Frank JFSHID08 S Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
8682619017628

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz