Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá

Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá

Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá od známého předního výrobce JOHN FRANK je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá aktuálně za 883 Kč

883 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá.

Pánské teplákové šortky John Frank. Šortky jsou volného střihu, v pase mají gumičku a šňůrku na utažení. Po stranách kapsy , stejně jako v zadní části. .

Materiálové složení: 83% balvna, 17% polyamid

Další vlastnosti: Velikost M. Barva Černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské šortky John Frank JFSH01 M Černá
Výrobce:
SKU:
8682619001757

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz