Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá

Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá

Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá od dodavatele se skvělou pověstí CORNETTE je nyní k dostání výhodně za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá , zboží pořídíte ted u nás za 410 Kč

410 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá.

Pánské pyžamové kalhoty Cornette. Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu, mají celopotisk. V pase je jemná pružná gumička a šňůrka na utažení.

Materiálové složení: 100% bavlna.

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamové kalhoty Cornette 691/31 L Modrá
Výrobce:
SKU:
5902458182855

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz