Pánské pyžamo Tommy Hilfiger vícebarevné (UM0UM01960 0Y1) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Tommy Hilfiger vícebarevné (UM0UM01960 0Y1) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Tommy Hilfiger vícebarevné (UM0UM01960 0Y1) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od spolehlivého výrobce Tommy Hilfiger je u nás k dostání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Pánské pyžamo Tommy Hilfiger vícebarevné (UM0UM01960 0Y1) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů! - zboží máme ted u nás za 2139 Kč

2139 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tommy Hilfiger - pánské pyžamo Pánské pyžamo luxusní značky Tommy Hilfiger určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Vyrobeno je ze 100% bavlny, takže je savé a velmi příjemné na dotek. Pyžamo se skládá z horního trička a spodních kalhot, které jsou se sportovní gumou. Pyžamo Tommy Hilfiger je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Tommy Hilfiger.

Další vlastnosti: Výrobce Tommy Hilfiger. Velikost M. Barva Modrá. Barva Vícebarevná. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ne. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní dlouhý rukáv. Ostatní kalhoty. Materiál bavlna. Druh gumy vytkávaná. .

Název:
Pánské pyžamo Tommy Hilfiger vícebarevné (UM0UM01960 0Y1) M Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
SKU:
AF343551172

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz