Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá

Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá

Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá od této značky Taro . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá , zboží pořídíte ted u nás za 618 Kč

618 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá.

Pohodlné bavlněné pyžamo značky Taro. Pyžamo má triko s krátkým rukávem a šortky. Tričko má kulatý výstřih a obrázek na předním dílu. Šortky jsou kostkované.

Materiálové složení: 50% CO, 50% polyester

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Taro Szymon 2086 XXL Modrá
Výrobce:
SKU:
5902192109385

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz