Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá

Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá od společnosti s dlouholetou tradicí Taro je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá aktuálně výhodně za 629 Kč

629 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá.

Pánské pyžamo značky Taro má krátký rukáv a šortky. Kárový vrchní díl pyžama krásně doplňují jednobarevné kraťásky.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost XXL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Taro 001 XXL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
5902192107831

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz