Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá

Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá

Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá od společnosti s dlouholetou tradicí Muydemi , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá - nyní nakoupíte za 810 Kč

810 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá.

Pánské pyžamo od španělské značky Muydemi. Triko má kulatý výstřih lemovaný kontrastní látkou, u krku tři knoflíky a krátký rukáv. Šortky mají v pase širokou prošívanou gumu s kontrastní šňůrkou a po celé ploše jemný potisk.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost XL. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Muydemi 320026 XL Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
8435562316580

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz