Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku

Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku

Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku od našeho známého výrobce Muydemi je k dostátní teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku , produkt koupíte ted u nás za 969 Kč

969 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku.

Pohodlné pánské pyžamo španělské značky Muydemi s dlouhým rukávem a dlouhými kalhoty. Pyžamo je ušio z příjemného bavlněného materiálu. Horní díl pyžámka má zajímavou kombinaci barev, šedý střed, červené rukávy a modré detaily. Na přední části je vtipný obrázek piráta na stylovém skůtru. Kalhoty jsou modré s úpletovou manžetou na nohavicích, v pase je pak výrazná šedá guma s červenou šňůrkou na utažení. Materiálové složení: 96% bavlna, 4% polyester

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Dle obrázku. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo Muydemi 310021 L Dle obrázku
Výrobce:
SKU:
8435562308516

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz