Pánské pyžamo Molvy modro šedé (AV-4310) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Molvy modro šedé (AV-4310) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Molvy modro šedé (AV-4310) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od společnosti se zárukou kvality Molvy lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Pánské pyžamo Molvy modro šedé (AV-4310) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! aktuálně v akci od 489 Kč

489 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Molvy - pánské pyžamo Pánské pyžamo v dlouhém provedení je ideální na spaní i domácí povalování. Střih pyžama zajistí maximální pohodlí, stejně jako materiál z 95% bavlny a 5% prodyšné viskózy. - Materiál - bavlna- Složení - 95 % bavlna, 5 % viskóza- Praní - 30°C- Sušička - ne- Žehlení - ne

Další vlastnosti: Výrobce Molvy. Velikost XXL. Barva Vícebarevná. Materiál 95 % bavlna, 5 % viskóza. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Ostatní krátký rukáv. Akce ano. Ostatní dlouhé nohavice. . . .

Název:
Pánské pyžamo Molvy modro šedé (AV-4310) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF255224406

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz