Pánské pyžamo Lonka šedé (vzor 97) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Lonka šedé (vzor 97) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Lonka šedé (vzor 97) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od skvělé a známé značky Lonka je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Pánské pyžamo Lonka šedé (vzor 97) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů! , produkt koupíte ted u nás za 599 Kč

599 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lonka - pánské pyžamo Příjemné pyžamo Lonka se skládá z trička s krátkámi rukávy a krátkých spodních kalhot s klasickou gumou. Doporučujeme ho prát maximálně na 40°C.

Další vlastnosti: Výrobce Lonka. Velikost L. Barva Šedá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. . . . .

Název:
Pánské pyžamo Lonka šedé (vzor 97) L Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF281903397

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz