Pánské pyžamo Lonka petrolejové (vzor 96) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Lonka petrolejové (vzor 96) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!

Pánské pyžamo Lonka petrolejové (vzor 96) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! od značky s dobrým jménem Lonka . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Pánské pyžamo Lonka petrolejové (vzor 96) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů! zrovna teď v akci za 599 Kč

599 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lonka - pánské pyžamo Příjemné pyžamo Lonka se skládá z trička s krátkámi rukávy a krátkých spodních kalhot s klasickou gumou. Doporučujeme ho prát maximálně na 40°C.

Další vlastnosti: Výrobce Lonka. Velikost XXL. Barva Modrá. Funkční ne. Antibakteriální ne. Bezešvé ne. S nohavičkou ne. S kapsičkou ne. Nadměrná velikost ne. Vtipné motivy ne. Výhodné balení ne. Česká značka ano. Pohlaví pánské. Akce ne. Ostatní krátký rukáv. Ostatní kraťasy. . . . .

Název:
Pánské pyžamo Lonka petrolejové (vzor 96) XXL Možnost vrácení zboží do 120 dnů!
Výrobce:
SKU:
AF281903394

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz