Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá od kvalitní značky JOHN FRANK je momentálně za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá právě teď za cenu 1135 Kč

1135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá.

Pohodlné bavlněné pyžámko značky John Frank. Pyžamo má tričko s dlouhým rukávem a dlouhé vzorované kalhoty, které jsou zakončeny manžetou.

Materiálové složení: 100% bavlna

Další vlastnosti: Velikost L. Barva Tm. modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pánské pyžamo John Frank JFPJUC03 L Tm. modrá
Výrobce:
SKU:
8682619023957

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz